فروشگاه خوب مارکت همواره در حفظ حریم خصوصی کاربران اصل تعهد و امانت داری را رعایت کرده است . جهت بهبود هرچه بهتر خدمات سایت و افزایش سطح رضایت کاربران ، اطلاعاتی را داخل وب سایت از کابران خود دریافت می کند .

از آن جا که برای یک خرید مطمئن و قانونی نیاز است تا برای کاربران صدور فاکتور صورت گیرد ، لذا دریافت اطلاعاتی مثل کدملی ، شماره تماس و ایمیل لازم است . چرا که فعالیت فروشگاه بر پایه قوانین تجارت الکترونیک بوده و کاملا قانونی بنا شده است .

همچنین پل ارتباطی فروشگاه با کاربرانش ، از طریق شماره تماس و یا ایمیل آنها خواهد بود .لذا خواهشمندیم که حتما اطلاعات درست را در این قسمت وارد کنید تا امکان برقراری ارتباط با شما را داشته باشیم .

لذا کاربران موظف هستند که با رضایت خود این اطلاعات را در اختیار وب سایت قرار دهند  و هرگونه اعتراض بعدی پذیرفته نخواهد بود.

ارسال هرگونه نظر یا دیدگاه در داخل سایت ، ملزم به تایید مدیریت خوب مارکت می باشد و پس از تایید در سایت نمایش داده  خواهد شد.در صورتی که ورودی ها مطابق با اصول وب سایت نبوده و یا به دلایلی دارای مطالب دیگری باشند که نمایش آن ها داخل سایت مقدور نباشد ، فروشگاه از نمایش آنها خودداری کرده و شخص ثبت کننده را از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد کرد .

اطلاعات دریافتی کاربران نزد خوب مارکت امانت است و فروشگاه به هیچ وجه این اطلاعات رادر اختیار کسی قرار نخواهد داد . مگر اینکه با حکم مقام قضایی و طبق قوانین و مقررات کشور این در هواست صورت بگیرد .

در این صورت خوب مارکت هیچ گونه مسولیتی از لحاظ جبران خسارت نخواهد داشت و کاربران با رضایت خود این اطلاعات را در اختیار فروشگاه قرار داده اند و حق رضایت را از خود سلب می نمایند .

با تشکر

مارکت اینترنتی خوب مارکت